25 април , 2024, 12:00:07

News:

Забавлявайте се с Lady Popular - безплатна онлайн игра за супер момичета
https://beauty.fashion.bg/article/5932/30/Lady-Popular-bezplatna-online-igra-za-momicheta


Целулит

Started by Veronika, 20 февруари , 2004, 18:20:41

« назад - напред »
Go Down

Зара Йозгатлян

Имам страхотни резултати. Пишете на e-mail zaraag@dbv.bg

Петя

Заре ,ти ли си в ефир!Аз исках да им кажа да се обърнат към мен,за да ги насоча към теб,БЛАГОДАРЯ ТИ  БЛАГОДАРЯ ТИ И ПАК ТИ БЛАГОДАРЯ!!!
Пишете и наистина ще ви  помогне!Аз се спасих, благодарение на нея!Успех на всички,който искат да се погрижат за себе си !Ние го заслужаваме!

Петя

Не няма да стане с  намаляване на кафетата,тук става въпрос да използувам малко лекарски термини за забавено движение на лифоочистването,т.е.се натрупват отрови в организма на отделни места,нещо като депа,едната клетка като не е изчистена и около нея започват да се лепят още и още и се получава такъв ужас,че не може да отидеш,нито на плаж,нито на басейн и никъде,където ходат хубави момичета и жени по бански....Да не говорим,че с времето става и с отоци,ако започна да ти описвам моите неволи и наднормени килограми...за това бих ти отговорила лично iskash_mojesh@abv.bg  не е от най-любимите ми теми, но зная какво чувствуваш..., е сега нямам нито целулит,нито наднормени кг...

valq

много моля зя повече информация за мен представлява итерес но за какво говорим очаквам отговор благодаря

valq

искам повече информация за какво точно говорим

Даниела

Петя този имейл истински ли е? Ще ми помогнеш ли? Защо не казваш как да стане

Петя

Здравей Даниела,да имейла е истински,можеш да ми пишеш ако те интерисува,срам ме е да споделям лични неща на всеослушание,но ако имаш същия проблем,знам че има начин да бъде решен но все пак зависи какво е поражението на тъканите!Според мен целулита вече отдавна не е само козметичен проблем,но лекарите са ми казвали нали не те боли......Така че ще си помагаме сами !!!!


asq

sori ama mai si predstawitel na tazi strahotna  firma nali za6toto ne bi go kazala produktite im sa bokluk i tova 4e pomagat e istinka ilyziq

Elf4eto

I az imam celulit vupreki 4e sum na 18 godini, ujasno e i  ne znam kak da go tretiram.Ne treniram intenzivno i ne spazvam dieti za6toto tegloto mi e normalno.Imam 4uvstvoto 4e celulita se poqvi ei taka v sledstvie na nepravilnoto mi hranene i ne dostatu4noto dvijenie i sega ne znam kak da go premahna-s kremove,sport ili dieta tazi godina sum abitiurentka i iskam da izglegdam dobre bez celulit ako e vuzmogno.
Molq vi za suvet!


flory2000

Колко от вас са пробвали този крем /мас+розова вода+сода/. Какъв е ефекта според вас. Заслужава ли си да се "мазним" всяка вечер и ако да, за какъв период от време и колко често трябва да се масжираме.

Светлана Василева

Ами да... последната година всичките ми балсами, кремове и т.н. за тяло са все стягащи, антицелулитни и какво ли още не... Неприятното е, че не съм сигурна дали воъбще вършат някаква работа. На 25 години съм, ходя задължително 5, а понякога и 6 пъти седмично на фитнес, внимавам какво ям и какво ли още не и все още си имам оная гадна портокалова кожа, която просто ме вбесява.... Определено има подобрение, но мисля, че то е резултат от всички положени усилия взети заедно... Успех... битката е тежка...:)

Светлана Василева

А как точно да си приготвя този крем - какво е съотношението на всяка съставка? Мие ли се следтова или се оставя... Какво ли не съм пробвала, тренирам усилено, на диети се подлагам, и тая гадна портокалова кожа просто ме вбесява... успявам да я залича само когато отслабна драстично, но път тогава оставам без бюст... въобще трагедия:) Благодаря ти предварително!!!

Светлана Василева

Какво да кажа... намеренията ми са повече от сериозни... на 25 години съм, 1.50 съм висока и тежа 41 кг. принципно тялото ми е чуденсо, ходя 5, а понякога и 6 пъти на фитнес и тренировката ми отнема поне час и половина. Оформила съм чудесен мускулен релеф, бедрата ми са стегнати, ползвам антицелулитни кремове от поне година за задната част на бедрата, масло против стрии и белези за горната част на дупето и стягащ крем за останалата част на тялото. Ям адски много плодове и зеленчуци - даже си ги пасирам и си правя пюре и си го ям... е имам още портокалова кожа и това си е... само отзад, бедрата са ми чудесни... моля те, помогни, направо ме вбесява... полагам много труд, лишавам се от цялото си свободно време, е, от време на време не издържам и се натпъквам като първия глупак, но после си отмъщавам във фитнеса... очаквам отговора ти...!!!

Светлана Василева

Опитах се да ти пусна мейл, но нещо ми го връща обратно.. това е моят forislava@abv.bg - моля те пиши ми!!!

Daniela

и аз имам същия проблем. като родихи напълнях. Започнах да бягам по стадионите и вземам фат бърнар. Отслабнах и 10 кг. но ми се иска още.
Искам да те попитам колко време ги вема защото аз изпих 2 опаковки.
Мога ли да продължа да ги взимам? Или пък в комбинация с ел картин.
Предварително Ви благодаря за отговора.

Go Up