28 март , 2024, 18:42:39

News:

Sofia Fashion Week 2015 - новата дестинация на висшата модаSofia Fashion Week 2015 - новата дестинация на висшата мода
https://news.fashion.bg/article/11687/17/Sofia-Fashion-Week-2015-novata-destinacia-na-visshata-moda


Целулит

Started by Veronika, 20 февруари , 2004, 18:20:41

« назад - напред »
Go Down

Ruja

Zdraveite,
Moqt celulit se izgladi mnogo ot anticelulitni proceduri i masaji. Piene na mnogo voda i powe`e dvijenie. Ako iskate da probvate eto studioto v koeto hodq: www.spastudiosabina.com

Vaya

Чета вече час написаното и се уверявам все повече, че доста от хората се опитват да правят евтина реклама на скъпи кремове. Замислете се- целулит имат най-вече хората с напрегнато ежедневие, подложени на стрес, независимо колко скъпи продукти използват. Аз имах целулит, но се преборих с него за около 3 месеца. Използвах Аура Слим, но това не е основното. Всичко е до храненето. Организмът сам се справя с проблема, ако има правилно хранене. Повече вода, без бяла захар и месо без мазнини и смятам , че ще има видима промяна. Масажите в козметичните салони нямат никакъв ефект- 100% съм сигурна, знам от личен опит.

lora1

Здравей! Аз съм ползвала какви ли не кремове,козметични гелове и всичко възможно,но минимален ефект.Аз имах проблеми и с кг.затова тръгнах на процедури за отслабване.Там свалих 15 кг.за 3 месеца и успях да се преборя с целулита.Сега съм много благодарна на моята приятелка,че ме заведе и знам,че ако ние жените си помагаме ще можем по лесно да се справяме с проблемите си. Поздрави!

lora1

Здравей! Аз имах проблем с целулита и ако трябва да бъда искренна и с килограмите.Знам колко е трудно да се пребориме с всичко това, но искам да споделя с вас как се преборих с тази напаст.Една моя приятелка започна да ходи на процедури за отслабване, постоянно ме караше да ходя с нея, но аз не вярвах.След известно време забелязах, че много е отслабнала.Помолих я да ме заведе там да пробвам и аз.След 3 месеца свалих 15 кг.и целулита ми изчезна.

lora1

Да аз съм ходила на процедури и действат много ефективно,стига да не е целутрона.От процедури се свалят много лг. и целулита се премахва.Ако те интересува ми пишиlora1 :

> Здравей! Аз имах проблем с целулита и ако трябва да бъда
> искренна и с килограмите.Знам колко е трудно да се пребориме с
> всичко това, но искам да споделя с вас как се преборих с тази
> напаст.Една моя приятелка започна да ходи на процедури за
> отслабване, постоянно ме караше да ходя с нея, но аз не
> вярвах.След известно време забелязах, че много е
> отслабнала.Помолих я да ме заведе там да пробвам и аз.След 3
> месеца свалих 15 кг.и целулита ми изчезна.

Ivana

Истината е че няма универсално средство срещу целулита.
Каквито и 'мазила' да се използват трябва здравословно хранене и движение. Ако трябва да съм конкретна най-голям ефект при мен имат два продукта на Lumene - антицелулитния мус и антицелулитния серум.
Особено муса - много лесно се нанася и 'топи' по малко мазнинките :-)
Но пак казвам - без движение или поне без хубав масаж на съответните зони няма да се получи ...


Dide

Права си. Няма универсален метод.
Не само правилния крем и процедура решават проблема. Ние сме не сме стигнало на това дередже заради начина на живот. Не само какво ядем но и кога го ядем. Само със спирането на навика да ям въглехидрати след 5h. свалих за един месец без други режими или промяна 4кг.

Благодарение на любознателността ми към анатомията съм запомнила, че панкреаса, от който се секретира инсулина отговорен за усвояването на въглехидратите има биологичен часовник и 17-18h. намалява секрецията. Следователно ако си похапваме баница на вечеря ще сложим повече килограми отколкото ако изядем същия порцион баница за обяд.
Не забавяйте момичета, че инсулинът след секрецията му е във вашата слюнка и ако дъвчете повече, ще се чувствате заситени с по-малко храна и по-качествено усвояване от  оранизма.

dgu

LitLe

Бих искала да попитам за рецептата с мас, розова вода и хлебна сол, дали преди това трябва да се превари маста?

LitLe

Бих искала да попитам за рецептата с мас, розова вода и хлебна сода, трябва ли мастта да се преварява?

rossi

Имам само наченки на целулит а съм още доста млада. Кажете какво да използвам, защото не искам целулит. Наскоро имах гела на Дева. Не е лош, но търся нещо по-хубаво.
--
Модерирано: пишете на кирилица!

anna

zdravei!
Kolko struva edna procedura v tozi salon i kakuv e efektut?Ima li 100 % otnemane na celulitnite depa?
Az sum polzvala kakvi li ne uslugi i mazila,kato se zapo4ne ot masaj,celutron,dieta,mnogo voda..hap4eta anticelulitni,Vishy,Roc,Lierac,Galenic-ampuli..ima minimalen efekt , no ne se maha napulno!Imam 4ustvoto,4e samo 4rez esteti4en hirurg moje da se vuzvurne napulno gladkiqt vid na kojata.
Nqkoi izpolzval li e tezi uslugi ? Ako da - kude i kolko struvat?

anna

Zdravei,Ivana!
Naistina nqma universalno sredstvo protiv celulita,daje i kombinaciq ot universalni sredstva:)Kolko struva produktut na Lumen?
Gledam,4e sega reklamirat nov produkt na Galenik,moje da e dobur,zashtoto az sum nai- dovolna ot tazi firma.Ne go iz4istva,no namalqva obikolkata i zaglajda dobre kojata.49lv e.

anna

Zdravei,Lora!
Kak taka si iz4istila celulita?Na kakvi proceduri si hodila i skupi li sa?
Az sum slaba,no celulit imam na dupeto, a nablijava lqtnata vakanciq.Trqbva da se vzimame v ruce!

rossi

ami az izpolzvam anticelulitniq na deva i sam mnogo dovolna 4udq se dali da ne si vzema na lierac no e 39 lv

anna

аз също ползвам на Дева. Има добър ефект, намалява леко обиколката на брича :) А на Lierac няма никакъв ефект - има стягащо действие, но не маха цеулита! Миналата година дадох 50лв за него.
--
Редактирано: Моля, пишете на кирилица и прочетете правилата!

Go Up