19 март , 2024, 07:41:21

News:

Писането на кирилица е задължително. При проблеми използвайте конвертора на forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php


Действат ли наистина шампоаните против пърхот ?

Started by Stella, 02 септември , 2003, 07:31:00

« назад - напред »
Go Down

sneja

не те са само химия , купете си collagen black  за коса и нокти ще забравиш за пърхут ,косопад и пр. Страхотна  коса и здрава кожа на главата
s_karabadjakova@abv.bg

vanesssa

moga da ti prepora4am 6ampoanite na DUCRAY -tova sa naistina mnogo efikasni produkti ...zavisi ,kakav e parhuta(suh ili mazen ) no DUCRAY sadarjat mnogo keratolitni sastavki kato silicil,ihtiol i naistina deistvat ...ako se interisuva6 za pove4e podrobnosti -pi6i mi

red

Наистина шампоаните на Ейвън са големи боклуци!И го казвам от ЛИЧЕН опит!Да не говорим, че не само шампоаните са така............по-голямата част от рподуктите им са ужасни!Ама сега да не заплесвам!
На мен ми препоръчаха Канестен, който все още не съм пробвала, но сега като свърша Selsun Blue, ще си го купя.Selsun Blue на мен в началото мн ми помогна, но сега пак си имам  :( Имам чувството , че всичко е с временен ефект :(

red

Забравих да кажа, че от Garnier също съм мн недоволна - вместо да го махне, се увеличи ! И с Nizoral беше като със Selsun blue :(

Go Up