Действат ли наистина шампоаните против пърхот ?

Started by Stella, 02 септември , 2003, 07:31:00

« назад - напред »
Go Down

Stella

Нуждая се от шампоан против пърхот, който наистина действа ! Може ли някой да ми помогне ?

Шампоаните против пърхот, които съм ползвала като че ли предизвикват пърхот ;-(

4q

smqtam 4e naitina nqma nikakv efekt ot tezi 6ampoani !i te triabva da se sprat ot proizvodstvo.kakto s tqx taka i bez tqx

Images

- 4q interesni iskazvane :) a ne smqta6 li 4e 6tom ima takiva ptodukti eventyalno 6te ima nqkakav efekt ? vse pak golemite firmi imat laboratorii v koito se testvat produktite.
- Stella - prepora4vam ti da testva6 na AVON produktite, ako ima6 nqkoi poznat distributor vij kataloga my i pro4eti za 6ampoanite protiv parhot. Ako nqma6 vazmojnost kaji 6te ti nabavq 1 katalog ( ako si v ruse ) -  reklamiram AVON za6toto polzvam tqhni produkti i sam mnogo dovolen ot tqh.

texas

tva e super laji brato, ne go glei onq pedal kvi gi ple6ti toi pravi pa4ka ot onez bokluci avon sa iska da ti gi nabuta na tebe .si4ko e laja i izmama .az ti kazvaiam obrysni si glavata brato niama da ima6 nekvi griji i par4etata 6te te uvajavat

Images

xaxaxaxax za6to da sa laji ? bi li mi dal po to4no obesnenie ? Kaji mi za6to spored teb sa Bokluci ? i dai nqkoi dryg primer...

Ана

Ако искате да получите или увеличите пърхота си,
то тогава използвайте Heat'Cholders-
боклук от световна класа!

Stella

Съгласна съм за Head'n'Shoulders, той е "шампоан за пърхот", а не против ...
Avon не съм ползвала, но едва ли ще ме изненада ефекта му.

Agata

Naistina deistvat-prepora4vam ti da probva6 6ampoan na rastitelna osnova! Az polzvah 6apoana za tretirana kosa i protiv parhut na Oriflame! Naistina sam dovolna ot rezultatite- i ne e nuzno ot nego cial zivot da se mie6 s nego-prosto za6toto ve4e ne mi e nuzen :-)
Ako iska6 se svarzi s men - moga de ti razkaza da mnogo interesni ne6ta svarzani s kozmetikata, za6toto na men tava mi e rabotata!


monika

Sas sigurnost deistvat dva 6ampoana - Nizoral i Seslum blu. Li4no sam gi polzvala, o6te sled parvoto izmivane parhuta iz4ezva. Polzvaite medicinska kozmetika za da ima efekt. I dvata sa takiva. Dosta razbiram ot kozmetika i ne razbiram horata, koito ne znaiat koe za kakvo e.

Elka

Советую всем попробовать шампунь от перхоти Faberlic SV4. Самое лучшее из того, что я пробовала!
http://www.faberlic.spb.ru/v.htm#sv4


ADI

Abe to e iasno 4e avon ne e ka4estwena kozmetika , ako be6e stiaha li da si prodawat kozmetikata s katalozi , ot koito da ne moje6 da razbere6 koe kakyw cwqt ima i koi parfium kak deistwitelno miri6e. Avon e 4ista ma6ina za pari! Pazaruwala sym ot tqh wsi4ko e perfektno za okolo mesets sled towa i za bokluka ne stawa. Nqmam pyrhut , no sym syglasna s monika - wzimai si medicinska kozmetika. Uspeh:)

Ави

probvai 6ampoana protiv purhyt na Garnie-zelen fryktis,az sum dovolna ot nego


Stella

Blagodaria vi !!! Naistina medicinskata kozmetika e nai-dobra!
Shte probvam i na Garnier shampoana.


eleni

Opitai s Le Anti - Dandruff
mnogo e efikasen,

Tedkaa

az moga da ti kaja che Nizoral sys sigurnost deistva az zasega nqmam takyv problem no dosta moi priqtelki sa go polzvali i sa mnogo dovolni ot rezultatite,taka 4e probvai bez da se pritesnqvash che shte ima obraten efekt.Kolkoto za Head`N`shoulders za nego moga da ti kaja che ne stava, a za Fruktis te sa mnogo dobri po princip az sym polzvala drugite ne specialno protiv pyrhut no predpolagam che i toi shte e na nivo.

Uspeh


Go Up