как дъщеря ми да участва в мини мис

Started by renisa, 25 февруари , 2005, 22:35:31

« назад - напред »
Go Down

renisa

   Моля , ако някой знае как , кога и къде дъщеря ми може да участва в конкурса` Мини Мис България`. Тя е едно чаровно четири годишно момиченце. Предварително Благодаря.

ddd

Виж "Галиано" телефон.

renisa

благодаря много

pufi

Здравейте!Моята дъщеря участва в такива конкурси.Тя е много красива и чаровна.Това го казвам не само защото ми е дъщеря, но и други хора са ми го твърдели даже и специалисти. Но драга моя всичко става с пари ,повярвай ми,аз съм вътре в нещата.Тези агенции искат да смучат пари от тези деца.Дори да ти е много красиво детето ,нямаш ли пари никой не му обръща внимание.В нашият случай е така.Една дебелана я направиха звезда,и то затова , че ...........Така ,че мила моя не занимавай детето с глупости за да печелят други чрез нея ,а на нея какво нищо.Това ти го казвам от собствен опит.Остави детето да порасне за да избере само пътя.При големите нещата стоят по друг начин.Или поне аз така си мисля.Моля, нека някой прочут модел да ни отвори очите за да не изтървем децата си.Защо не става така ,че всяко дете ,което има данни и желание за манекен да просперира и да се докаже като модел не само в България,а и в чужбина.А то какво става ,че в България има само дебели мини миски .Защо на всички чичкопаричковци децата са красиви и талантливи?Ето затава нашите деца нямат никакво самочувствие.Затова и България върви назад във всяко едно отношение ,защото всичко става с пари, а не по реален начин.Поздрави!

kari

zdraveite!az sum kari i mnogo iskam da y4astvam v mini mis.mojete li da mi kajete kak?         AZ SUM DETE


kari

llllllllllllllllliiiiiiiiiiiiiiii0000000000000000000000kllllkujiu9iplo-09kari :

> zdraveite!az sum kari i mnogo iskam da y4astvam v mini
> mis.mojete li da mi kajete kak?         AZ SUM DETE
>

някой огорчен

наистина вси4ко става с пари уверих се в това въобще не се занимавайте с глупости

Виктория

много искам да участвам в този конкурс. Ако някой знае кога има такъв, просто да отговори.

kkk

Zdrabeite!Iskam da razbera koga ste ima konkursi ili kastingi za modeli .Dasteria mi e na 12 godini.Kak da y zapisha vav VISAJ. Niakoi moje li da mi dade informazia?

qnica

Az sam na 13 godini i mnogo iskam da u4astvam v konkurs za krasota bihte li mi kazali kade da otida.

hrisigo

На конкурса миналата год. на "ВИЗАЖ"дъщеря ми премина през мн.труден кастинг от 500 деца от цяла България трябваше да изберат само 20 от тях бях изгубила надежда но за нейна радост тя беше избрана.Цяла седмица в София на хореография и уроци за нея беше предизвикателство тя вече беше печелила 3 конкурса в провинцията.На 2 ден представител на Визаж дойде и ми каза:"Много е красива и за да я класираме-1-3000лв.2-2000лв.3-1000лв. за специалните награди по 1000лв."това бяха тарифите сякаш детето ми беше за продан.Имах възможност да платя няколко дни мислех и реших че не си струва да платя на някоя си фльорца затова че детето ми ще има лента.Тя е красиво дете и има всички необходими данни за модел има време тя е 12г.и е по добре за сега да си гледа училището има време за всичко.А на вас майки пазете децата си от ВИЗАЖ нямам предвид само парите ....

{{{{Mimkata}}}}

Zdraveite!!!Az sum momiche i sum ot grad Pleven.Na 13 godini sum i sum pechelila nqkolko takiva konkursa zashtoto se zanimavah s takiva neshta.:)Za men ne e chestno kogato nqkoi si kupi konkursa,ne e 4estno sprqmo drugite!!!Konkursite koito az sum spe4elila sum si gi specheli 4estno!!!Nikoga ne bih si platila...Koito iska da me opoznae da mi pishe :)Bila sum model na Intersaund,bila sum i na Vesages!Sega sum samo reklamno lice na nqkolko firmi,zashtoto konkursite vzeha da se kupuvat vsi4kite... :( Az imam vuzmojnost,moga da si pozvolq na mn konkursi da si platq no ne e spravedlivo!!!Pe4elila sum 3 konkursa za krasota-1 mqsto,reklamno lice na nqkolko firmi i sa me izbirali na kasting za modeli ot cqla Bulgariq:)Ako ima spravedlivi i 4estni konkursi-DA S UDOVOLSTVIE SHTE U4ASTVAM,ZASHTOTO NE SUM SRAMEJLIVA :)!!!!


Go Up