28 март , 2024, 21:51:22

News:

Писането на кирилица е задължително. При проблеми използвайте конвертора на forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php


ОСЪЗНАЙТЕ СЕ ТОВА Е МЯСТО ЗА МОДА А НЕ ТАБЛО ЗА ОБЯВИ!

Started by blankabianka, 13 декември , 2007, 12:57:38

« назад - напред »
Go Down

blankabianka

Не мога да разбера едно нещо-това форум за българска мода ли е или електронно табло за обяви?Какво става ?вместо да се обсъждат теми и тенденции-да се опитаме да се подкрепяме,тук чета от тъпи по-тъпи съобщения.Ената искала да се научи да бъде дизайнер или конструкто-това не се учи-това си е даденост!!!!Друга иска да са пласира стоката,трета иска да отваря сергия!съъвземете се бе хора!Тук е форем за МОДА а не пазарска работа!Моделаторите на този форем да вземат под внимание какво се пише,защото много хора които са писали в този форум и те разбират от мода вече не пшат,пишат само някакви смешковци!Това е от мен!ВЪЗМУТЕНА СЪМ ОТ ТОЗИ ФОРУМ ЗА БЪЛГАРСКА МОДА!

Храбрия шивач

 Напълно подкрепям казаното!
 Верно че е като женския пазар в София!
 А и модераторите....пуснете раздели....нови да има хората къде да пускат обяви :-)))))

vasil63

vie dvamata gajeta li ste be pileta ...ta tolkova se PODKREPYATE

HHAHAHA

Храбрия шивач

Подминавам въпроса с иронична усмивка.
И вземи пиши на български.... че ще взема да си помисля че си неграмотен.....гугутко!

Nevena

Здравейте, съгласна съм с вас тука стана не форум, а нет издание за обяви.


Храбрия шивач

По скоро тук е като селски магазин в който продават от хляб до....пирони.:-))))

perfekta


Coco


Miami

Не виждам какво пречат обявите- то друго и без това не се случва- следя форума от 2-3 месеца и не сьм видяла някой да обсьжда тенденции  :)

И дадености няма- всеки талант се развива с учене, четене, шиене и РАБОТА.
То ако не се учеше  , нямаше да има училища/ колежи за мода с по 100 години история по света- всички самоуки щяха да са .  :o  ;D  ;D 
Друг е въпроса, че в БГ няма такова училище наистина и хората се лутат.
:)

Go Up