абитуриентски рокли

Started by polyyy, 23 декември , 2005, 12:47:54

« назад - напред »
Go Down

malko_biju_24karata

Eto vijte i tozi sait za rokli tova e modna ka6ta DARINA v Asenovgrad. Mnogo gotini ne6ta imat i sa razli4ni ot tezi koito sa navsqkade. Haresah si roklq pri tqh, ako znae nqkoi ne6to pove4e za firmata bih iskala da go 4uq , poneje roklqta mi trqbva da e pora4ka i vse pak da znam da li sa tolkova dobri kolkoto izglejda, Blagodarq. www.darina.v-asenovgrad.info


betia

Още един сайт за дизайнерски абитуриентски рокли:

http://unique-bg.eu/html_doc/rokli.html

delikatnata


Предлагам два модела на много красиви рокли от чужбина.


здравйте,някой може ли да ме насочи кам добър шивач на абитуриентски рокли?Благодаря предварително :)

silvia

Здравейте,
вече започна качването на новите колекции абитуриентски рокли във http://abiturienti.fashion.bg/
Там ще откриете и много друга полезна информация и съвети, примерно
Къса или дълга рокля да изберете за абитуриентския си бал ? http://beauty.fashion.bg/article/3574/37/kasa-ili-dalga-roklia-da-izberete-za-abiturientskia-si-bal
-- www.fashion.bg - Българският моден портал --

eva-loleca

Здравейте, имах голям проблем с избирането на рокля, щото навсякъде са повтарят и всички продавачки ме обеждаваха, че техните  рокли ми стоят най-добре. Избрах от магазин "Scarlett"-Ул. "Солунска" 26-София, защото има супер нестандартни модели. Ето линкче
http://www.album.bg/guda/?upload_done=5#

kaka

и аз си реших проблема с роклята.в асеновград в магазин фортуна стайл. там също шият по поръчка и моделите са супер.нямат нещо общо с останалите в града.ето адресът им: fortunastyle.tk  разгледайте го и няма да съжалявате.

kaka

тази която си поръчах  ще е готова до края на месеца и ще мога да ви я покажа

ashante

Снимки на рокли за СВОБОДО МИСЛЕЩИ МОМИЧЕТА
http://abiturienti.weebly.com/index.html

Забравете за принцеските рокли изберете Candy Dolls рокля на модна къща Ашанте.




+ 359888241129 Ася
+ 359887705553 Ани

Адрес на пробната

ул. "Цар Иван Асен II" 14

garnet2k

#54
01 април , 2010, 13:05:40 Last Edit: 01 април , 2010, 18:55:30 by krassyo
Може ли да ми кажете някои сайтове за абитуриентски рокли, защото не мога да си избера нищо!
Благодаря

lafemme-bg

#55
01 април , 2010, 18:26:25 Last Edit: 01 април , 2010, 18:54:27 by krassyo
здравейте,

Нашата фирма е дистрибутор на абитуриентски рокли и се занимаваме с внос от Америка и Италия.

Посетете нашият уебсайт на www.lafemme-bg.com - там можете да разгледате каталога който съдържа много различни видове рокли.  :)

работим  с фирми като:

Aidan Maddox, Alyce Designs, Antonio Castelli, Atelier Alyce, BG Haute, Blush Prom, Cassandra Stone, Ciré Prom, Clarisse Prom, Envi, Faviana, Flash, Glam Gurlz, Jovani Exclusives, Le Gala, Precious Formals, Riva Designs, Scala, Sean Collection, Sherri Hill, Studio 17, Tiffany Designs, Xcite, Zaza.


Габриела
Управител

Pin_Point

#56
02 април , 2010, 17:46:09 Last Edit: 02 април , 2010, 20:53:06 by krassyo
Здр на всички бъдещи абитуриентки... Пиша тук защото искам да ви предупредя че ако сте избрали Асеновград за място от което да избирате роклята си  трябва да сте много внимателни ... На 3-ти март аз отидох там и си избрах една много семпла и красива рокля в модна къща ART STYLE (запомнете това име и не стъпвайте там) при което управителката (една вуйна) ме увери че роклята е тяхно производство и че могат да ми я ушият в какъвто си пойксма цвят... Аз си поръчах роклята (тъй като съм малко по нестандартна и нямаше моя модел) и след 1 месец отидох да си я взема и изпаднах в тих ужас и лека нервна криза ... Роклята нямаше нищо общо с оригинала, висеше от всички страни и най интересното беше че н ямаше нищо общо с моите размери ... беше направена като чувал (а не ми се вярва за 1 месец да съм отслабнала с 10 кг)... След като я облякох (и едва майка ми не получи сърдечен удар) казах на онази дама (вуйна) че нещо не е направена както трябва и се оказа че онази рокля изобщо не е тяхна (а те са си експериментирали ) ... След като това се изясни управителката (същата тази вуйна) заяви че роклята седи така заради мен и ми заяви че няма начин просто да ме направи модел ... След това ме пообиди още няколко пъти и накрая като за капак на всичко изгорях и с 200 лв капаро ...Така чее ви съветвам дори и да не поглеждате вътре ... още веднъж казвам името на магазина : ART STYLE (един голям magazin намиращ се над едно кафене и характеризиращ се с \"уникална дизайнерска колекция iii   уникално мил персонал\")

kaka

ами pit_point какво де ти кажа ... масово се работи така в асеновград. просто ще ти кажа че си объркала адреса, ако беше продължила два магазина по- нагоре вдясно нямаше да имаш подобен проблем.мога да те уверя че там щеше да си тръгнеш усмихната и щастлива с рокля която ще бъде отлята като твоя втора кожа. магазина за който пиша се казва ФОРТУНА СТАЙЛ и там задължително си заслужава да се отиде.мога да те убедя че там няма "вуйни", които да обиждат клиентите и да съсипват психиката им, а хора които знаят как да работят и какво точно иска клиента.наистина се изпълняват поръчки и крайния вариант е такъв какъвто си го представяш, а не "чували".незнам колко ти помагам с това но не е лошо все пак да знаеш че в асеновград се намират и професионалисти-вярно малко са но трябва да отидеш на точното място

Pin_Point

 Ами мен ми се наложи да мръдна 2 магазина по натам защоъо останах без рокля ... ама в крайна сметка си купих от модна къща "Милена" там всички бяха много любезни а и си вършат работата качествено работата... намерих си готова рокля и само ми направихя никой  поправки и ми ушиха болеро и всичко ми пасна чудесно ... а  и се съобразиха с това че съм от софия и не ме разкарваха на проба и т.н ... а пък  ония направо не ми се коментират още ме е яд ...

mina27

За абитуриентски рокли и свадбени ми пишете на skype-milen8412  ще ви пратя снимки и цени.

Go Up