19 октомври , 2017, 03:48:55

News:

Писането на кирилица е задължително. При проблеми използвайте конвертора на forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php

абитуриентски рокли

Started by polyyy, 23 декември , 2005, 12:47:54

« назад - напред »
Go Down

adore

Здравейте!На ул. Цар Самуил 18, София (трета успоредна на бул.Витоша), мойете да поръчате Вашата мечтана абиториенска рокля на специалист моделиер на дамски облекла.Поемаме от А до Я вашата поръчка, а също така можем да намерим и подходящите "Пепеляща обувка, чанта и аксесоар".Благодаря.

mina27

Priemam pora4ki na rokli po snimki,imam i svoi modeli.Za snimki mi pishete na imeila mina27@abv.bg

nikol_sn

Абитуриентски рокли можете да видите и на - htpp://moite-obuvki.com

mimi000

продавам черна бална рокля, сатен, страхотен модел, шита е в модна къща Принцес, по мои размери 170 см височина и 60 кг, но роклята може да бъде ремонтирана. Към роклята подарявам чанта от същия плат. Цена 150 лв
Някой ако проявява интерес да пише.

Маргарита

trqbvat mi modeli za balni rokli:} 6te mi pomognete li?Znae li nqkoi specialen sait

Аз поръчвам дрехи и обувки от Хипермаг,има много голямо разнообразие със сигурност ще си харесаш нещо

kypani

за тази година ще видим каква рокля ще се търси

kamelia_ivanov

Тази година пак имаше няколко неподходящи предложения по време на баловете !

alisiq

Тази година дъщеря ми е абитуриентка и не знам какво ще правя. Аз съм самотна майка и трудно се справям финансово, може ли да ми дадете някаква идея какво да правя?

aleks412

Не се притеснявай, ще намериш решение на проблема. Тази година една моя приятелка беше абитуриентка, майка й е в Испания, баща й в Германия, а тя живее с баба си. Родителите й пращат пари, но те не стигат. Това, което направи тя, беше да не пръска много пари за скъпи рокли, но пак и бяха нужни парички, защото освен това кандидатстваше. Накрая баба й изтегли безлихвен кредит от Credisimo и реши от части проблема си. Въпреки че не беше със супер скъпа рокля, беше много красива. Така че не се притеснявай, ще намерите решение.

alisiq

Мерси за съвета, ще търся най-доброто решение.

Go Up