28 март , 2024, 17:40:28

News:

Sofia Fashion Week 2015 - новата дестинация на висшата модаSofia Fashion Week 2015 - новата дестинация на висшата мода
https://news.fashion.bg/article/11687/17/Sofia-Fashion-Week-2015-novata-destinacia-na-visshata-moda


magazin i sklad za drehi tarsi kontakt s bg.proizvoditeli na sportni oblekla

Started by zlatka, 06 ноември , 2004, 12:32:44

« назад - напред »
Go Down

plamen

interesuvat me dankovi  i djinsovi oblekla ot bg proizvoditeli ako moje mi izpratete snimki s ceni!!!!!!!!!!!!!!!!!

dimitar

mnogo 6te sum ti blagodaren akomi prati6 predvaritelno mersi.ajko@abv.bg

Elizabet Pechovska

imam magazin za damsko i majko obleklo v grad Vratza.Tarsia proizvoditeli i vnositeli

Elizabet Pechovska

Imam magazin za drehi v Vratza .Molia izpratete mi niakoi SNIMKI.
TEL.0889088995

mirea

interisuvam se ot mladejka moda nai ve4e sportni oblekla i6lemeta na izvestni marki ako imate snimki katalozi i ceni molia pratete ako moje na letni oblekla imam magazin v slan4ev briag

Elena

Proizvoditel sum na damski sportno elegantni drehi,materii Italya mnogo atraktivni,moderni na mnogo dobri ceni.Moyat e-mail elenci@abv.bg

N.V.P-trade.ltd

nevena.tcenkova@gmail.com

Proizvoditel sum na obleklo moga da vi izpalnq porachkata za 80 broq Ancuzi. Proizvejdam trikotaj kakto i rabotno obleklo. Moga da vi predloja dobri ceni kachestvo i barzina na izpalnenie.

Varna -9000
N.V.P. - trade.ltd
Nevena Tcenkova
0898303767
0885632137


marrgi

6te se radvam da mi izpratite va6ite modeli

svetla todorova

Imam dva magazina vyv Varna i tarsq proizvoditeli i skladove za mladejka moda predimno damska bez ograni4eniq za stranata proizvoditel! Molq izpra6taite snimki i ceni na e-mail: sisi_td@abv.bg Blagodarq!

mirea

molia pratete snimki i ceni ako e vazmojno

dora

jelaq da mi badat izprateni snimki na va6ata stoka-  bluzi, danki qketa

izi

dai mi telefon.

emiliq

moliq da mi izpratite snimki i ceni na modelite koito predlagate

Николай

Български производител на спортни,и спортно елегантни дрехи,колекция Пролет-Лято 2006.Атрактивни модели и изключително качество на добри цени!
nliuckanov@abv.bg

Kristiqn

az si tarsq drehi vsqkakvi  =dunki,bluzi s dulak rakav i dr,molia kajete mi kade moga da vi namerq!Blagodarq

Go Up