28 март , 2024, 13:23:23

News:

Писането на кирилица е задължително. При проблеми използвайте конвертора на forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php


magazin i sklad za drehi tarsi kontakt s bg.proizvoditeli na sportni oblekla

Started by zlatka, 06 ноември , 2004, 12:32:44

« назад - напред »
Go Down

Aleksandar

Imam magazin v sofia.Tarsia proizvoditeli ili vnositeli na ka4estveni damski i majki oblekla. Za kontakti saho_18@mail.bg Ochakvam snimkov material i drugi podrobnosti!!!

filip

imam magazini v sofia ,tursia proizvoditeli ili vnositeli  ...ako e vuzmojno da mi izpratite katalog ili snimki na e maila za da razgledam asortimenta vi?

Rossy Ivanova

Zdr,
ot 01.12 shte otvarjam magazin v centyra na Varna. Magazina shte e za damska moda - sportno elegantni modeli. tyrsja BG proizvoditeli, kato osnovnata mi ideja e da rabotja s ne poveche ot trima. Mnogo shte se radvam, ako uspeja chrez foruma da se svyrga s njakoi. Na posochenijat e mail shte ochakvam informacia.
Blagodarja predvaritelno:)


Mihail Mihov-f.s.Diacheli

Kolegi, posetete noviqt sait na fashion studio Diacheli na adres     http://www.diacheli.com i ako precenite , 4e drehite ni 6te se haresvat na va6ite klienti, se svargete s men. Pozdavi ot Plovdiv: Mihail


neli

Здравей. Случайно попаднах на този сайт. Интересувам се от продукцията която произвеждате.с удоволствие ште разгледам ваши снимки. Надявам се бъдеща съвместна работа

diana kolarova

molq za podrobnosti i za snimki

nayme

Turska firmasme sis sopstvena marka dinkovi oblekla nad 8 modela seriyno proizvodstvo.Niesme i Modna kista  i s oficialno damsko i mishki toaleti,
Adress NISHANTASHI -TAKSIM
tel/+0090212 3438133
GSm+90538 561 74 82
NAIME ETEM

desislava

ako obizate pratete mi snimki i zeni.

Ralitsa Enrva

Interesuvam se ot va6eto proisvodstvo sa nov magasin  Varna.Ako vi interesuva molq ispratete snimki

krsimira

Molia da mi izpratite snimki.Blagodaria

Натали

Бих искала да получа повече информация за предлаганите от вас стоки. Ако е възможно изпрате ми снимки и цени на едро на посочeния e-mail, за да добия по пълна представа за предлаганите от Вас стоки. Благодаря Ви

Albena Iordanova

 Triabvat ni 80br ancunzi ot rast140 do 190.
Za vraska tel:029251570,0898998343-Pluven klub Shipka

atov

Продавам маркови дънки на едро, първо и второ качество. 0888583023 atov@abv.bg

emil mironov

Zdraveyte.Ineresuvat me letnite modeli.Molq izpratete mi snimki,ceni,i usloviqta na rabota.kato targovski otstapki,otlojeni pla6taniq,na4in na pla6tane,na4in na dostavka.

tedi

Zdraveite!interresuvat me modeli na majki i damski bluzi i pantaloni ako moje pratete mi nqkakav katalog i ceni.

Go Up