magazin i sklad za drehi tarsi kontakt s bg.proizvoditeli na sportni oblekla

Started by zlatka, 06 ноември , 2004, 12:32:44

« назад - напред »
Go Down

pavlina

Molia, pratete snimki na va6ite modeli, ceni.

nasko

nie pritejavame v sklad na bezmitna zona :
36000 br.teneski s kas i dalag rakav cena-1.20lv
18000 majki bokserki cena-1.00lv
6000 vatirani bluzi cena-2.50lv
v cenata e vkliu4eno mito i dds i transport do sklad na kopuvaca
za informacia:gsm-0887 621 521 nasko

nasko

imame slednata stoka:
36000 broia teniski s kas i dalag rakav cena-1.20lv
18000 majki bokser cena-1.00lv
6000 vatirani bluzi cena-2.50lv
za povece informacia gsm 0887 621 521 nasko

nigar shentyurk

zdraveyte krasimira az sam predstavitel na firma Kİ.Kİ nie sme proizvoditeli na modna kolektsiya,rabotim s frenski i italianski dizayneri.İskame da rabotim s balgarski firmi,nashata tsel e da imame edin predstavitel v vseki grat,za da nyama konkurentsiya ot edna i sashta modna kolektsiya ako se interesuvate tel:0090212210 39 51 gsm-0090536 279 84 61 predtstavitel:NİGAR SHENTURK

nigar shentyurk

ZDRAVEYTE SİLVİA SOTİROVA  AZ SAM PREDTSTAVİTEL NA FİRMA Kİ.Kİ A.D NİE İSKAME DA RABOTİM SBILGARSKİ FİRMİ KATO İMAME ZA PRİNTSİP DA RABOTİM SAMO S EDNA FİRMA V VSEKİ GRAT ZA DA NYAMA KONKURENTSİYA PREDLAGAME SPORTNA İ OFİTSİALNA DAMSKA KOLEKTSİYA.RABOTİM S FRENSKİ İTALİANSKİ DİZAYNERİ AKO İMATE İNTERES ZA KONTAKT:0090212 210 39 51 E-MAİL indonygi@yahoo.com

Kalbie Murad

INTERESUVAT ME MODELITE NA VASHITE DREHI.MOLQ IZPRATETE MI SNIMKI.IMAM MAGAZIN ZA SPORTNI OBLEKLA.BLAGODARQ VI PREDVARTELNO!

tokova

Molia 4akam da mi izpratite snimki

siyna

Molia izprate mi snimki.Blagodaria vi predvaritelno.

kalin


ferro

golqmo raznobrazie na teniski i bluzi kato modeli i dr.koito iska da mu izpratq snimki da dade to4en e-mail.

Svetlana Grekova

zdraveite.otkrivame magazin za drehi v plovdiv i jelaem da vidim kakav tip drehi predlagate.blagodarim predvaritelno

keysi

bihte li mi pratili snimki na bluzite, siotvetno s tseni na edro. predvaritelno blagodarq...

tania nikolova

molia izpratete snimki

iva

imam magazini v sofia i vidin,tursia proizvoditeli ili vnositeli na damska i mujka konfekcia...ako e vuzmojno da mi izpratite katalog ili snimki na e maila za da razgledam asortimenta vi?
     

                                                Blagodaria Vi predvaritelno!

Nevqna

Interesuvat me proizvedenite ot vas stoki.Ocakvam snimkov m-l i ceni!

Go Up