magazin i sklad za drehi tarsi kontakt s bg.proizvoditeli na sportni oblekla

Started by zlatka, 06 ноември , 2004, 12:32:44

« назад - напред »
Go Down

ferro

predlagam majki bluzi i teniski vsi4ki marki.diesel,golce gabbana,replay i mnogo drugi.kakto i poloveri i jiletki ot sa6tite marki.konkurentni ceni.pri koli4estvo dostavka na mqsto!!!!!konkurentni ceni.

ju

Iskam da vidq snimki na drehite,koito pravite i da mi kajete kude ima skladove za drehi

ju


Tania

Vijte na6iyat web site:www.cobucci.net

Cobucci 0899 635786

noni

Skoro 6te otvarqm  magazin,molqvi pomognetemi da namerq interesni drehi molq za snimki.Predvaritelno blagodarq.

marıa

ot vasata obava razbrah 4e tarsıte sportnı oblekla
na6ata fırma v ıstanbul e proızvodıtel na sportnı oblekla
na 9 unı 2006 g zapo4va svetovnata kupa
mısla ,4e ıma pole za razgovor
6te vı ızprata na e-maıl adresa vı na6ıte proızvodı
mejdu 24 ı 25 maı 6te sam na obıkolka v balgarıa ,ako predstavlava ınteres mola otgovore te
s pozdrav marıa

Силвия Чакърова

Български производител на спортно и ежедневно дамско облекло,представя атрактивната си колекция от нови материи и модели
за сеэон пролет-лято 2006г.Фирмата предлага и не масови модели от ишлеме,като може да иэпълнява и поръчки на клиенти къси серии-раэлични материи,авангардна мода.
Очакваме ви на:0896845685
                           0896845686
e-mail:Silvi_fashioh@mail.bg

Силвия Чакърова

Български производител на спортно и ежедневно дамско облекло,представя атрактивната си колекция от нови материи и модели
за сеэон пролет-лято 2006г.Фирмата предлага и не масови модели от ишлеме,като може да иэпълнява и поръчки на клиенти къси серии-раэлични материи,авангардна мода.
Очакваме ви на:0896845685
                           0896845686
e-mail:Silvi_fashioh@mail.bg
           marıa :


Elena

Sklad na edro  Varna ul.Radko Dimitriev 9 (zad r-t Roshtok) Bijuta ot sedef ,pareo - Indoneziya,4anti Kitai direkten vnositel,drehi damska moda ot proizvoditel!

Irena Atanasova

oshakvam snimkoviq material na moq e-mail adres. Predvaritelno blagodaq.

anna

interesuvam se ot modelite,koito imate.mersi

anahita

Intersuvame vashata oferta..molia za snimki i ceni,Blagodaria..e-mail anahita@abv.bg

pepa

Tarsia proizvoditeli na T shirts  .Molq izpratete mi snimki,ceni,i usloviqta na rabota.kato targovski otstapki,otlojeni pla6taniq,na4in na pla6tane,na4in na dostavka.
Blagodaria!

pepa

tarsi  bg.proizvoditeli na sportni oblekla i hai veche oblekla za fitnes.

pepa

Tarsia proizvoditeli na T shirts .Molq izpratete mi snimki,ceni,i usloviqta na rabota.kato targovski otstapki,otlojeni pla6taniq,na4in na pla6tane,na4in na dostavka.
bg.proizvoditeli na sportni oblekla i hai veche oblekla za fitnes.
pishete mi na pepita_63@abv.bg .blagodaria!

Go Up