29 март , 2024, 09:31:04

News:

Sofia Fashion Week 2015 - новата дестинация на висшата модаSofia Fashion Week 2015 - новата дестинация на висшата мода
https://news.fashion.bg/article/11687/17/Sofia-Fashion-Week-2015-novata-destinacia-na-visshata-moda


obqva

Started by Zeki, 21 юли , 2004, 09:51:16

« назад - напред »
Go Down

Marti

mila znam samo tozi www.holidaywed.com   dano ti pomogne

Lidia Bikova

Вижте новия брой на Studio Nadin style-има доста избор за бални рокли!

Таня

Това Надин стайл е ултра тъпо списание. Най-чудно ми е защо няма снимки а има рисунки. Това с драсканиците всички го можем.

Lidia Bikova

Според мен Таня,списания като Marfy moda и Studio nadin style ДАВАТ ДОСТА ДОБРИ СЪВЕТИ,вярно е ,че трудно можеш да определиш как всъшност ще стои дадената дреха върху определен човек.Но благодарение на тях ние успяваме да видиме и  актуалните тенденции.Особено Marfy moda е много добър източник на информация,не само защото Италия е втората столица на модата но и заради идеите,които дава на хората по света.
       Ако искаш бална рокля виж тези списания,консултирай се с дизайнер и не се отчайвай!

natalia

trqbva mi sait s izlojeni balni rokli!ako nqkoi znae takuv-molq pratete mi go!

Maria

Az namerih edin sait sus skici - ima dosta hubavi idei. Koito proqvqva ineteres, da poseti tozi sait: http://nadinka79.blogspot.com/

adriana garelova

moga da vi napravia proekt ili da vi pokaja moi modeli za balni rokli...garantiram ka4estvo na skizite:)

borqna

plss pomognete kajete mi sait za Abiturentski rokli molq vii shte sym vi mn blagodarna i thanks predvaritelno :)


Milka

zdraveite az sam milka na 18 god. ot plovdiv tazi godina 6te sam abiturientka,no vse o6te ne sam izbrala model za roklq.6te sam mnogo blagodarna ako mi predostavite nqkakvi skici ili dami dade te nqkvo predlojenie i kakvo 6te e moderno tazi godina.Blagodarq predvaritelno

Milka

tarsq si roklq za bala ako moge nqkoi da mi pomogne s nqkvi predlojeniq

Rabie

ako nqkoy moje da mi pomegne za tenata BALNA ROKLQ molq da mi pi6at na babiko_cici@abv.bg  mnogo obikalqm i saytove razglejdam no taka iliina4e ni6to ne sam si haresala molq va za po6ta vi

bori

i az iskam nqkoi da mikaje sait za balni rokli.tazi godina bal.

tune

Mili devoiki,tyi kato se zanimavam s moda,otkakto stratira smilseniq mi jivot (razbiraj,kogato stanah na 13 g. i kandidatsvtvah v Prilojnoto v Sf. Posle v Hudjestvenata Akademiq i taka do den dneshen,kogato pravq drehi za sebe si i za izbrani hora,koito haresaha stila mi po vreme na rabotata mi v edna televiziq...i prosto taka iskah da spodelq s vas nqkoi neshta.Abe dylga istoriq,no vajnoto e,4e makar i trudno ima nqkakvo dvijenie po otnohsenie na modata v BG.Misylta mi e,4e nqmam namerenie da si pravq reklama,a prosto da vi naso4a.
Pyrvo shte kaja,4e Marfy,Nadin i t.n. za men li4no sa jurnal4eta za nerealizirani laici,koito pokruseni ot neuspeha na istinskiq moden podium publikuvat razni posmeshishta,kato tezi na web adresa im (vij bezplatno razglejdane na 4ast ot spisanieto).Osven tova edinstvenata kraina cel na takiva izdaniq e da pravqt pari ot neorientirani momi4eta na vashata vyzrast (90% ot abiturientkite ne znaqt kakvo to4no iskat,zashtoto iskat neshto unikalno i t.n.,a za neshtastie v kraina smetka vinagi se okazvat s nqkoq old-fashion dylga roklq i zavyrtat po edin "kozunak" na glavata).Leli4kite i kaki4kite,koito rabotqt v "spisanie",kato Nadin style sa jertvi na retro shkoli za shef i kroika,ne smeqt da napravqt ili vyzpriemat neshto po-raz4upeno,zashtoto sa im promili mozycite,4e edi koq si qka trqbva da e to4no tolkova shiroka,a edi koi si kra4ol ne trqbva da e tolkova tesen,zashtoto ne znam si kakvo shtqlo da stane...i kup drugi gluposti,s koito sa im napylnili glavite.V pove4eto slu4ai tam gastrolirat razni nastoqshti i bivshi kadri na vezdesyshtiq Nov BG universitet,kydeto po li4na i sigurna informaciq prepodavatelkite karat studentite si da gledat Dyrzost i krasota za da se u4at na "istinski stil"!!!Tova moje da vu zvu4i,kato vic,ako pone malko razbirate ot moda i stil,no e tyjnata deistvitelnost na BG modniq svqt!Taka 4e,momi4eta,ne se lyjete po takiva raboti,a pyrvo razgledajte nqkoi "4ujdi" spisaniq (istinskata moda e izvyn BG),pomislete,razu4ete i kogato ste naqsno sys sebe si,potyrsete nqkoi mlad i "proveren" 4ovek,koito u4i izkustvo (moda ili textil).Toi sys sigurnost nqma da ima predrazsydyci i nqma da se pokolebae da vi nasyr4i da bydete smeli,moderni i razli4ni i shte vi napravi gotini skici.V kraina smetka shte se syobrazite s tova kakvo ima na pazara otkym platove i dekoraciq i shte bydete naistina nepovtorimi,a ne porednata macka po kylyp.Tolkova ot men.Uspeh!

desi

az se interesuvam ot ve4erni rokli tai kato tazi godina imam abiturientski bal!

Go Up