28 март , 2024, 21:22:06

News:

Писането на кирилица е задължително. При проблеми използвайте конвертора на forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php


Probni modeli

Started by Ina Todorova, 20 август , 2004, 13:13:48

« назад - напред »
Go Down

Ina Todorova

Tarsja magazini i butici, koito se interesuvat ot damski i mladegki modeli v ograni4eni koli4estva. Vazmognost da pokaga snimki na letnite modeli. samo seriozni predlogenija.
Blagodarja.

mariq

iskam da rabotq kato model,na 16 godini sam

radostin

iskam da stana model dake i v erotichen chat

bari

tarsa ajencia za da se snimam kato model

svetozar marinov

zdr  az sam na 17 godini i iskam da probiq v modniq biznes kato maneken.

Iliana

Ima edin nov sait za modeli, agencii i fotografi www.modelbg.com - probvajte se tam, moje da se svurjete s niakoia agencia...

Denis

hI Ami az sam na 18 jiveq v gartciq no 4esto si idvam v bg i bix iskal da se probvam v menekenstvoto mislq 4e imam dannite tui kato ot dosta vreme se zanimavam aktivno s voleibol igraq v Gartciq.ina4e sam ot plovdiv 6te se radvam ako nqkoi se zainteresuva.ami tova e 4aoo:))

Рашева

Здравейте!
Моля, изпратете ми

IVAN

KAKVO DA VI SE IZPRATI?

Denis

KAKVO DA VI SE IZPRATI?

Veselina(luda^po^tebe^)

Zdraveite kazvam se Veselina.Na 17 godini ot grad plovdiv i bih iskala da stana model

Nelly

Jelaq da rabotq kato model za spisanie.Na 19 godini sam,student v grad Varna.

Pepo

Zdraveite mnogo bih iskal da stana model ako nqkoi moje da mi pomogne neka mi pishe,imam nujnite kordinta i snimki ot Varna sam

Svetli

zdraveite:)
na 20 sym, malko stara za model, no ako vse pak nqkoi e zainteresuvan...neka mi pishe:)

ivona

искам да стна модел мисля че имам необходимото имам снимки ако някои иска да ги жиди да ми прати маил

Go Up