28 март , 2024, 11:44:08

News:

Писането на кирилица е задължително. При проблеми използвайте конвертора на forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php


Програмата на "От игла до конец"

Started by Stella, 02 септември , 2003, 07:33:38

« назад - напред »
Go Down

Stella

Здравейте !
Публикува ли се в Интернет програмата на предаването "От игла до конец" ? На какъв адрес ?

silvia

Да, програмата на телевизионното предаване "От игла до конец" се публикува на адрес http://www.fashion.bg/ot_igla_do_konetz/tv/

Архив на програмата за минали предавания има тук
http://www.fashion.bg/ot_igla_do_konetz/tv/archive.php


За всяко предаване има снимки и подробна информация за модните събития, които ще бъдат отразени.

-- www.fashion.bg - Българският моден портал --

svetlana do bonfim

Zdraveite,

 iskam da znam  zashto e sneto ot efir "Ot igla do konec"????? I kade moje da se gleda ako vse oshte se izlatcva niakade!
Tova beshe edinstvenoto istinski stilno predavane za moda .
D-r Stoikov e Istinski ESTET i poznavatc na modata. Gledam redovno rubrikata mu v bgweb.tv no mi lipsva predavaneto....

P.S. Tazi prostashina turbo liga po Nova TV moje samo da gi zakopae...

Uspex, na "Ot igla do konec" kadeto i da e

irina milkova

Zdravei te iskami se da spodelia s Vas che sa malko predavaniata v Balgaria za moda.Ot igla do konec ima sposobnasta da me nakara za mig da pogledan na modata s drygi ochi.Informaciiata e dostapna za vseki i za vseki e polza.Az samata se vdaxnovix i sam napravila poredica ot skici sas damska moda i se nadiavam niakoi den da moga da gi realiziram ili da badat priznati ot xora v tozi bransh.
Blagodaria za vnimanieto Vi.Yspex v nachinaniata.

silviya

Zdraveite na vsi4ki lubiteli na modata
Az sam edin ot mnogoto fenove na igla do konec i iskam cpecialno da blagodaria na Lubomir Stoikov i negovia ekip za predostavianeto ni na tova neveroqtno predavane.
Srednoto mi obrazovanie be6e svarzano s modata i niama da vi kazvam kak sam ti4ala do vka6ti vseki 4etvartak i nedelq za da vi gledam i zapisva. Sega imam strahotna kolekcia blagodarenie na vas. Student v nov balgarski universitet a sled tova v New York City otnovo sledia va6te poblikuvania za6toto vie ste edinstvenia zurnalis tiasno svarzan s modata.
Blagodariq vi 4e vi ima i ako ima s ne6to koeto moga da doprenesa za vas i va6to predavane( taka sa6to na mladoto pokolenie kato men obi4a6to modata)pi6emi.
Molbatami kam vas e ako ima niakakava vazmognost da pusnete predavaneto za izla4vane po internet ili ako ima niakakvi drugi predavania za modata koito mogat da dostignat i do horata izvan Bulgaria.
Blagodaria

Go Up