28 март , 2024, 19:04:28

News:

Писането на кирилица е задължително. При проблеми използвайте конвертора на forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php


kak da svalq 4ernata boq za kosa???

Started by Tina, 09 юли , 2005, 20:34:36

« назад - напред »
Go Down

Tina

Zna4i v momenta kosata mi e 4erna, no ne sum q boqdisvala ot nqkude 2 meseca i v korenite mi e padnala leko, no iskam da q mahna sega 4ernata boq. Kajete mi s kakvo moga da q svalq i to efikasno i za kratko vreme???? Mersi predvaritelno !

adjmahl

ami ot raz nqma da stane nezavisim kva e boqta...a pak o6te pove4e ako e balgarska zabravi...da se potdade ton nai mnogo...aaaaxaxaxaxxaxax
varianta e da se iztegli malko do kolkoto pozvolqva kosata i da se vkara nqkakvo tamno kafqvo kato za na4alo...prosto pigmentaciqta e mnogo qka ne 4ernoto i 4ervenoto...abe uspex i umnata da nqma fatalni rezultati:)

buba

vij Tina, v to4no v4era se boqdisah i kosata mi e 4isto 4erna v momenta. tova e rezyltata za okoto 10 izmivaniq-zna4i kam 2 sedmici. prosto se boqdisvam s kafqva ili sredno kafqva. v4era6nata kombinaciq koqto zabarkah be6e-palette delux-velvet brown i palette kafqva.rezyltata-4erna za izvestno vreme sled koeto meko kafqvo. (trqbva da otbeleja vse pak 4e otdolu osnovata mi e mn svetla-izrusena i vsi4ko koeto si sloja na kosata stava mn tamno no i pada mn barzo). probvai s taq na delux-ima veroqtnost da ima6 yspeh

nonito

as biqh sas 4erna kosa 3 gogini i ve4e godina mina i o6te ne mi se e opravila,mnogo sajelqvam 4e si q mahnah,no ve4e i niqma smisal sa se praviq pak 4erna,taka 4e ne deite da mahate 4ernoto ami napravete taka 4e da e hubava,jiva,zdrava a pak tzveta ne e ot zna4enie,prosto ne si zaslujava da hodite kato proskubana okolo godina,poviqrvaite mi ispitala sam go i izob6to ne e priqtno


Екатерина

Бях повече от година с чернакоса, но страшно много се изтощи. А и си бях решила, че вече не искам черна коса. Фризиорката ми каза, че каквато и боя да сложа отгоре резултаат 99 на 100 ще е трагичен. Затова тя ми препоръча нейн начин за безболезнено избавяне от черна боя. Направи ми много и ситни червени кичури - отвътре и отвън на косата (не само отвън). Освен че стана адски красиво и създаваше цялостното впечатление, че косата не е черна, а някак по-светла...след няколко седмици беше придобила почти естествения ми цвят - кестеняв. Не знам дали ще се получи на всеки (по принцип тези неща са толкова индивидуални, колкото и ние самите пом/у си :) ), но се надявам да е от полза...предполагам че ще има ефект,де...или най-малкото ще се получи много красиво. Това от мен... Успех Тина!

qnka

Az se boqdisvah sas 4erna boq pove4e ot 5 godini,no mi omrazna i re6ih da si napravq kosata v nqkoi po svetal ton.posavetvah se sas moita friziorka i tq mi napravi edna procedura sas remover.Struva 25lv,no e efikasno.I posle se boqdisah kestenqvo.Uspeh.

ivelina

az sam s 4erna kosa ot 6-7 godini.dosta pati sam se opitvala da mahna 4ernoto ot glavat si no dosega bez nikakav efekt

zizu

moita tema mai ne e za tuk,ama ako moje da mi otgovorite-zna4i az sam s 4ervena kosa ot 2 godini,oba4e iskam da si q izsvetlq malko.kak to4no da go napravq?kazaha mi,4e parvo trqbva s blondor,posle nqkolko pati s nqkoi po-svetla boq i t.n.bihte li mi kazali ,kak to4no da napravq?

AMF

за кратко време с нищо не можеш да я свалиш. бях черна повече от 10 години и свалих черната боя, закоето силно съжалявам вече. Прехода ми от черна на червена не беше от онези, които ти се доревава, като ги видиш. Направих си много кичури и започнах да се боядисвам с червена боя. После като ми израснаха корените, направих два по-големи кичура, направо снопове коса отгоре, където ми се виждат корените и така стана прехода плавен. Но няма нищо по-хубаво от черния цвят - блясък и рядко боядисване.

Stela

ne probvai s blondor  6te isvetli samo korenite ot koito e padnala malko boiata a i sled tova ti trabvat pone 3 boidisvaneta zada se ocveti predstavi si gledkata mnogo rysi koreni i na doly 4erno az hodih s 6apka  1 mesec:) nai dobre e da si iz4aka6 kosata da izrasne i leko poleka da ia boidisva6 s 1 ton po svetla yspeh

Go Up