28 март , 2024, 10:07:40

News:

Забавлявайте се с Lady Popular - безплатна онлайн игра за супер момичета
https://beauty.fashion.bg/article/5932/30/Lady-Popular-bezplatna-online-igra-za-momicheta


moden dizain

Started by Nadia Valeva, 26 януари , 2005, 08:51:28

« назад - напред »
Go Down

Nadia Valeva

Zdraveite vsicki pochitateli na modata!
Haresva li vi novoto 10 ezichno spisanie za moden dizain "Studio Nadin Style"? Ochakvam Vasheto mnenie, koeto e izkluchitelno cenno za men kato izdatel!
Pozdravi,
Nadia Valeva


Nadia Valeva

България е страна, в която модата се развива с бързи темпове. Това продиктува нуждата както на ценители, така и на специалисти от списание като "Студио Надин Стайл". Два пъти годишно то ще насочва с идеи, налага щрихи, диктува тенденции и индивидуални решения, поставени с българско и световно виждане. Страниците на единственото по рода си списание за моден дизайн в България дават шанс за развитие на творческото мислене на младите таланти. В същото време то подпомага и дейността на всички утвърдени в модния бранш.
Идейните проекти са на творчески екип, съставен от финалистите на Първия национален конкурс за млади стилисти-дизайнери, организиран от списание БГ бук и Съвета по моден дизайн към Националната Камара за мода. Избрани при оспорвана конкуренция от международно жури с председател Министъра на труда и социалната политика г-жа Христина Христова, те представят потенциала на младите хора.
   Всички 144 кройки на моделите са изпълнени в размери по европейски стандарт. Гъвкавата идея на списанието дава възможност да си поръчате само кройката или готовият модел, като посочената цена включва материала и доставка на територията на България. Това дава шанс на индивидуалните клиенти, които могат да приемат предизвикателството да изработят модела сами; за абитуриентите, които винаги искат да са ексцентрични и оригинални; за търговците на едро и дребно; за модните къщи, които могат да обогатят колекциите си. Чрез "Студио Надин Стайл" клиентът има възможност да даде поръчка за изработка на серия идейни проекти или цялостни колекции в избрани теми или разработки по снимка. Предложението е подходящо за инвестиращите в модни марки.
   Нека внесем повече екстравагантност и красота в ежедневието си!


adriana garelova

zdraveite !
s goliamo netarpenie o4akvah da nameria vaprosnoto spisanie...bih iskala da izkaja svoeto mnenie otnosno na4ina ,po koito e sazdadeno....ako triabva s edna duma da e:))...haresva mi!edinstveno mi napravi vpe4etlenie ,4e ne sa opomenati nikade imenata na pobeditelite ot konkursa...vsa6tnost imam predvid pod vsiaka skiza mislia ,4e bi bilo dobre ,ako te prisastvat tam...mislia, 4e go zaslujavat:)samo savet,az naprimer iskah da uznaia....koi na koe miasto e,koi kakvo e spe4elil...i t.n.,prosto tova e spisanieto ,v koeto e hubavo da ima takava informacia.ob6to vzeto e tova....:)bih se radvala ako otgovorite na tova moe pismo...imam i drugo predlojenie...neka se organizirat po -4esto konkursi za mladi talanti,ima nujda...iskame iziavi:)),na vas raz4itame!bih predlojila da badat opomenati razli4ni konkursi v spisanieto...ili pak niakoi interesni fakti ot sveta na modata,vaob6te malko po -raznoobrazno da se oformi.
uspeh!



iskreno va6a Adriana

Studio Nadin Style

Здравейте, Адриана! Вашето мнение ми бе много полезно! Що се отнася до това, че не са упоменати победителите от 1-я конкурс, то мога да Ви кажа, че това е вкл. в 5-ти бр. на Български моден бук, а не в това списание. Студио Надин Стайл има друга цел-търговска, а не рекламна, трябва да продава идеи и готови модели. Относно надписа на скиците мога да кажа, че не е необходимо това да бъде персонално, тъй като те са цял творчески екип и не би трябвало да се толерират продажбите по този начин. По-важно е всяка скица и модел да имат колкото си може повече поръчки, което веднага рефлектира върху хонорарите на дизайнерския екип. Тези от тях, които са имали участия в Пловдив и София фешън уик са публикувани поименно с готови изработени модели в Модния бук, за който Ви писах по-горе. Той ще бъде специално издание във връзка с присъединяването на България към ЕС и ще можете да го намерите на пазара, online или offline до 20 април. Ще прочетете и още много допълнителна информация за модните изяви в България.
По повод Вашето предложение за организиране на повече и по-често конкурси за млади таланти мога да кажа, че имам много идеи, но всичко опира до възможности, а на този етап не е възможно. Още повече, че не трябва да има преекспониране. По-добре 1 силен конкурс с неограничени възможности, отколкото много и накрая - нищо. Не са необходими изяви за потупване по рамото, а изяви, които да дават начален старт и последваща реализация. Ще се старая винаги да оправдавам оказаното ми доверие!
Поздрави, Надя Вълева-председател на Национална камара за мода, издател на Български моден бук и Студио Надин Стайл


adriana

blagodaria Vi za otgovora!
biaha mi ot polza raziasneniata otnosno prednazna4enieto na spisanieto.imam oba4e edin drug vapros:)pobeditelite ot vtoria nacionalen konkurs 6te badat li izvesteni po niakakav na4in za tova predi plovdiv fashion week,ili na miasto tam 6te se razbere koi 6te sa:)

Studio Nadin Style

На място по време на 9-то издание на Пловдив фешън уик на 1 и 2 април ще бъдат обявени номинираните на ІІ кръг от ІІ национален конкурс за млади стилисти дизайнери на Република България и съответно ще бъдат наградени със сертификат за най-добър идеен моден проект по скица за всеки раздел персонално.
Събитието ще се проведе в Международен конгресен център-Пловдив в Панаирното градче.
Входните билети за церемонията по награждаването, изложбата на номинираните и дефилетата от Пловдив фешън уик са по 5лв. и ще можете да си ги купите на входа на конгресния център или предварително, тъй като местата са ограничени до 200 в зала.
Повече информация и заявки може да получите на тел. 032/62 09 29, 088/751 61 18-Мария Витанова, секретар-координатор на Национална камара за мода или пишете на office@bgfashionweek.com, office@bgfashionchamber.com, art@nadin.bg


adriana garelova

bih iskala da popitam koga 6te izleze vtoriat broi na studio nadin style?

fantomass

:)o,kolko neobhodima informaciq uznah ot tuk:)
blagodarq,nadqvam se da se sre6tnem na IIkryg na II nac.konkurs za mladi stilisti-dizaineri
i ot men pozdravleniq za spisanieto...imah shodni razsyjdeniq s na Adriana,otnosno sydyrjanieto v spisanieto,no sled obstoinite razqsneniq ot strana na Надя Вълева, ve4e vsi4ko mi e qsno i osven da pojelaq uspe6no tirajirane na modelite ot spisanieto,za syjalenie ili pyk ne;) mai nqma kakvo da dobavq:)
uspeh!
 Antoniq :)

:)

Studio Nadin Style

Skoro, prez mai 2005 shte ima "Dni za profesionalisti" s rabotni prakticheski seminari za MODNI TENDENCII PROLET-LIATO 2007, koito shte se vodiat ot svetovni imena v modata.
V tiah moje da uchastva vseki, koito se interisuva ot moden dizain.
Sled tova shte izleze broi 2 na Studio Nadin Style.
Predpolagam, che uchastieto v seminarite vi interisuva i zatova vi davam adres za predvaritelni zaiavki, tai kato broiat na mestata e ogranichen do 200.
Pishete na: design@nadin.bg


adriana garelova

blagodaria za informaciata...az li4no buh iskala da u4astvam v tezi seminari..ako moje da mi obiasnite po kakav na4in stava zapisvaneto.....i kakvo to4no vkli4vat tezi seminari...ne6to pove4e:)

blagodaria Vi

Diliana Dimitrova

 Blagodaria za informaciata,koiato ste ni dali,no az niamam vazmojnost da otida v Plovdiv po tova vreme.Kakvi sa shansovete da razbera dali sam nominirana,ako ne otida v Plovdiv?
  Shte sam vi blagodarna,ako mi otgovorite na zapitvaneto.


        S yvajenei:
    Diliana Dimitrova
       grad Varna

Studio Nadin Style

Izprashtate vash predstavitel, estestveno!
01 april 2005 ot 16.00 chasa, palata 7, Mejdunaroden panair!


adriana

bih iskala da popitam ,dali pri otsiavaneto na nai -dobrite proekti po skiza predimstvo 6te imat zavar6ilite v u4ili6ta ili universiteti sas spezialnost moden dizain?

Studio Nadin Style

Ne! Nacionalniat konkurs e za talanti.
Ne e zadaljitelno da ste uchili moden dizain. Moje da vi e darba?
Na I-vi nacionalen konkurs 3-to miasto na final v Nesebar specheli studentkata po pravo Dimitrinka Petrova ot Aheloi.

adriana

moje li da mo dadete podrobna informacia otnosno programata na 1.april...po 4asove i sabitia,za da si precenia koga da doida,tai kato mi e problemno predvijvaneto..

Go Up