29 март , 2024, 01:08:10

News:

Sofia Fashion Week 2015 - новата дестинация на висшата модаSofia Fashion Week 2015 - новата дестинация на висшата мода
https://news.fashion.bg/article/11687/17/Sofia-Fashion-Week-2015-novata-destinacia-na-visshata-moda


magazini ili turgovii na edro za damsko obleklo

Started by Gergana Tomova, 23 октомври , 2004, 18:56:35

« назад - напред »
Go Down

Gergana Tomova

Firma proizvoditel tursi turgovci ot stranata i 4ujbina.Mnogo dobri ceni.

zlatka

Какво по-точно произвеждате?Какъв е стилът ви?

за Златка

Произвеждам дамски и младежки блузи от ефектни платове, интересни модели за ежедневието. Ако се интересувате моля пишете на malina_st@abv.bg

DEKOS TRADE

molja vas pi6ete iskam da stapam v kontakt s vas
kompanija ot makedonia.

krasimira

Shte otvarqm magazin i iskam da vidq kakvo predlagate.

Mira Grabic

Sdraveite,
mozete li da mi ispratite snimki s vashite modeli.Interisuvat me sa predlagane v Germania.
mira

Gergana Tomova

Zdraveite, molia vi koito jelae da poluchi poveche informacia i snimki otnosno produktite, da pishe na adres Tomov_Kalin@yahoo.com
Pozdravi


nina

neshto unikalno i po tqloto

Maria

 

     Zdraveite!S kakvo se zanimavate i v kakva oblast sa interesite vi?Pozdravi - Maria

Radov Luchezar

Nashata firma izgotvq godi6en katalog na firmi proizvoditeli,ako firmata vi ima interes da reklamira uspeshno u nas molq svargete se s mene na e-mail aleksa1995@abv.bg  Vashata reklama shte bade vidqna v cqla Bulgaria.Ako pomestite vasha reklama v godishniat katalog vie imate realni chansove mnogo hora i firmi da se svargat s vas i da predlagate uspeshno v BG vashiat produkt.Blagodaram vi predvaritelno.Radov

deki

zdr.
iskam da se zapoznaam so va6ata firma,kakvo nudi i kakvi se cenite
pi6itemi,firma ot makedonia

Теодора Ангелова

произвеждам бебешко и децко кокетно облекло с висококачествени материали ако ви интересува т. за връзка 0889405662

Теодора Ангелова

фирмата произвежда децко облекло с високо качество ,собствен стил работим предимно с памучни материй и висококачествени платове търсим пазар

Теодора Ангелова

произвеждам децко облекло с собствен стил висококачествени материали търся пазар


Nina Angelova

Kakva stoka predlagate,moje li da se vidiat katalozi i reklamni materiali,kakvi sa usloviata za iznos i turgovia s 4ujbina


Go Up